Zaabonuj przez email

Wpisz majl:

Dostarcza: FeedBurner

Tłumacz/ Translate

dailyvideo

A tyle rzeczy możnaby zrobić z ośrodka w Drzonkowie...


Czytam i czytam o tym ośrodku w Drzonkowie. Obejrzalem jego ofertę, i stwierdzam że należy go albo sprzedać inwestorowi strategicznemu inwestującemu w obiekty spa i wellness, albo przekształcić w fundację.

Można zrobić to i to: część basenowo-welnessową oraz hotel sprzedać inwestorowi, resztę przekształcić w fundację. Jakby sprzedać ten pustawy dziś basen dobremu inwestorowi, to jak go rozreklamuje i dopieści to może się okazać że drugi duży obiekt basenowy w Ziel. Górze jest zbyteczny.

Szczególnie zależy mi aby jakaś fundacja zarządzała hipodromem- torem wyścigów konnych i organizowala wyścigi konne. Przecież od lat się tam nic nie dzieje, podczas gdy ja jeżdżąc po rodzinie po wioskach widzę zawody i wyścigi konne organizowane w malutkich wioskach. Proponuję tor oddać, wynająć tutejszym "koniarzom" albo powołać fundację zapraszając ich do uczestnictwa w niej.

Inna fundacja powinna zająć się organizacją zawodów sportowych w tym ośrodku- przecież tam się nic nie dzieje! Powinno działać coś takiego: http://www.fundacja.ledziny.pl/imprezy.swf

Reasumując: proponuję powyprzedawać majątek lub poprzekazywać go fundacjom. Cel wg mnie to stworzenie z Drzonkowa zorientowanego pod Niemców i ściągającego turystów ośrodka wypoczynkowego, takiego spa, oraz oczywiście utrzymanie funkcji sportowych. Inwestor jest nieodzowny wg mnie.

Posted by Adam Phoo on 02:56. Filed under , . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

1 komentarze for A tyle rzeczy możnaby zrobić z ośrodka w Drzonkowie...

  1. Anonymous

    Widać tak się interesujez tym Drzonkowem, skoro nie orientujesz się co tam się dzieje. Faktem jest, że do swietności z lat osiemdziesiątych wiele mu brakuje, ale sporo jeszcze ludzi się tam przewija. "Koniarze"-jak to nazwałes, pływacy, szermierze, biegacze, sporo turystów. Do Drzonkowa miesiąc w miesiąc przyjeżdżają na zloty i zawody pięcioboiści z całego kraju, gdyż oprócz Spały- nie ma nigdzie takiego zaplecza jak w Drzonkowie. Pozdrawiam- kołcz :) z Elbląga.

Leave comment

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć