Zaabonuj przez email

Wpisz majl:

Dostarcza: FeedBurner

Tłumacz/ Translate

dailyvideo

Idą wakacje, co z turystyką?

A ta leży dalej. Niemcy wolą Mazury, Dolny Śląsk i Pomorze od Lubuskiego. Lotur, lokalna organizacja turystyczna naszego regionu (w zasadzie regionalna) ma wreszcie swoją stronę: http://www.lotur.eu/


A na niej tylko jedną ciekawą publikację o turystyce aktywnej. Poza tym niemal zero zdjęć na pierwszej stronie, jeśli jakieś są to w plikach pdf lub w galerii. Galeria to zdjęcia przypadkowe, często linki są zepsute, chyba skrypt galerii się popsuł. Taką witryną świata nie podbijemy. Wybór języka nie działa. Teksty pisane przez urzędników a nie pisarzy. Zdjęcia aparatem robili amatorzy, pan burmistrz i pani urzędnik. Ojej.
Trzeba nająć dobrego fotografa. Takiego prawdziwego, z renomą. Choć są i świetni lokalni, jak np. na fotoforum ZG (najlepszy jest tb808, ale też Marcin Kazmierczak, por. http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,740.html). Trzeba zatrudnić pisarzy i historyków. To musi byc ciekawe, trzeba mieć styl pisania. Każde miasto powinno mieć swoją podstronę, z planem miasta, z opisem zabytków, taki przewodnik on-line. Wersje niemiecka, angielska, rosyjska, francuska.
Mamy tyle atrakcji, tylko że zapomnianych... (vide zdjęcia z mat. Loturu)
Posted by Adam Phoo on 06:53. Filed under , , . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 komentarze for Idą wakacje, co z turystyką?

Leave comment

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć