Zaabonuj przez email

Wpisz majl:

Dostarcza: FeedBurner

Tłumacz/ Translate

dailyvideo

W sprawie radia Index

Od lat śledzę z uwagą tutejsze media, a także przeglądam wyniki badań słuchalności, pokazujące klapę radia Index. Zauważyłem, że radio Index, powołane rzekomo jako radio studenckie/ akademickie, w rzeczywistości jestradiem bardzo komercyjnym, ścigającym się z innymi podobnymi stacjami. Nie wiem czy tak powinno być, w tym mieście brakuje bowiem stacji spajającejmłodych ludzi, takiej fajnej po prostu.

Szkoda, ze to radio nie grywa takiej muzyki jakiej słuchają dziś młodzi ludzie, czy to jest elektro, minimal, d'n'b, ragga, indy-rock, czy cokolwiekinnego. To radio to stacja komercyjna jakich wiele. Sądzę że próbuje ona narzucić młodym gust muzyczny typowy dla stacji komercyjnych, wobec czegooni wybierają słuchanie muzyki z radiów internetowych czy ze swoich zbiorów. Myślę że pora na gruntowną zmianę tej stacji w radio offowe, alternatywne, takie które ma słuchalność, jest intrygującym radiem młodych intelektualistów, jest radiem imprezowym, radiem które się słucha by wiedziećjakie imprezy są dziś w mieście.

A tak nie jest, tego radia tutaj się poprostu nie słucha, jest tam może kilka ciekawych audycji, a poza tym nie manic ciekawego. To radio można włączyć raz na tydzień, kiedy leci program z muzyką jaką słucham, poza tym nic tam nie ma. Po co komu taka stacja?

Posted by Adam Phoo on 02:58. Filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 komentarze for W sprawie radia Index

Leave comment

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć