Zaabonuj przez email

Wpisz majl:

Dostarcza: FeedBurner

Tłumacz/ Translate

dailyvideo

Informator o wydarzeniach kulturalnych to megakicha

Fot. W Gorzowie kulturą zarządzają o kilka lat świetlnych lepiej... Oto informator gorzowski


Góra urodziła mysz, czyli Zielonogórski Ośrodek Kultury wydał informator kulturalny. To taka publikacja informująca o wydarzeniach kulkturalnych w danym okresie, jaką wydaje się w większości miast chcących rozwijać swoją kulturę. Tymczasem ta zielonogórska publikacja aż rozbraja niekoimpetencją osób, które ją przygotowały i to przygotowanie zlecały.

Aż się dziwię gdzie znaleziono jakiegoś antycznego zecera, bo publikacja wygląda jakby składano ją do druku w takiej antycznej drukarni gdzie czcionki są wytrawione w ołowiu. Tudzież sprawia wrażenie złożonej w windowsowym notatniku lub Wordpadzie. Układ wydarzeń jest totalnie afunkcjonalny- czyli mamy placówkę kultury, a pod nią program jej wydarzeń. Żeby sprawdzić co się dzieje danego dnia, musimy przeglądnąć kilkanaście stron, bo wydarzenie nie są ułożone chronologicznie. Oczywiście ze nikt tak nie układa takich informatorów- to tylko pokazuje skalę niekompetencji, czy też lenistwa, osób z ZOK.

W ogóle program z góry na 3 miesiące szybko staje się nieaktualny. Z jednym wyjątkiem przedstawia on tylko działania instytucji państwowych, pomija całą scenę komercyjną i niekomercyjną. Ale...ów informator jest, ja mam wydanie na styczeń- marzec 2009. Za tą megakichę zapłacił Urząd Miejski. Ciekawe ile...

Posted by Adam Phoo on 12:38. Filed under , . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 komentarze for Informator o wydarzeniach kulturalnych to megakicha

Leave comment

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć