Zaabonuj przez email

Wpisz majl:

Dostarcza: FeedBurner

Tłumacz/ Translate

dailyvideo

Skierujmy sprawę drogi przez Park Piastowski do sądu

Pragnę zauważyc że władze tego nader światle zarządzanego grodu planują dość niemiło by wybudować  drogę przez park. Nie kwestionuję idei budowy drogi, ile partactwo jej zaplanowania. Kosztem 181 tysięcy euro plus koszt robót ziemnych (czyli naniesienia na to piachu) możnaby zakryć tą drogę takim rodzajem tunelu jaki się stosuje przy budowie przejść dla zwierząt. Od tego nawet ja mogę wynegocjować 10-20 % rabatu korzystając z warunków handlowych firm w jakich pracuję.

Prosze i wnioskuję o skierowanie sprawy do sądu. Niech sąd zbada, czy poprawnie zbadano wszystkie możliwe warianty budowy drogi. Wg mnie politycy, w tym także "kościelni" politycy jak p. Urbaniak, przecież konserwatysta, zawyżyli koszt wpuszczenia drogi w tunel, a tutejsza prasa bulwarowa tylko to powtarza.

Partactwem przy inwestycjach to miasto obawiam się że stoi. Polecam np. wiadukt na ul. Sulechowskiej, gdzie na chodniku nie wyminą się dwa rowery, o wózkach z dziećmi nie wspominając (a przed remontem- mogły). Przebudowa ul. Wyspiańskiego, gdzie bez potrzeby wycięto szpaler drzew, o czym rozpisywała się tutejsza prasa, niekiedy potrafiąca się jednak zająć tematem.

Posted by Adam Phoo on 14:17. Filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

2 komentarze for Skierujmy sprawę drogi przez Park Piastowski do sądu

 1. basja

  zastanawiam się co ma z tym wspólnego Biskup?
  trochę nieworzeczna ta notka, to jak by spytać co ma piernik do wiatraka..

 2. Anonymous

  Człowieku, zamiast ględzić, ładować się na wszystkie fora i na wzór Tuska i jego pajaców uprawiać nachalny pijar samego siebie weź i coś zrób realnie.
  Ktoś tu obeznany chyba juz radził jak sprawę załatwiać:

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,73,100395472,100418225,Rdo_klub_lubuski.html

  I co, zrobiłeś (-ście) coś? Powiadomiliście Generalne Konserwatora? Są jakieś skutki?
  Czy tylko odezwy i pretensjonalne artykuliki potrafisz skrobać?

Leave comment

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć