Zaabonuj przez email

Wpisz majl:

Dostarcza: FeedBurner

Tłumacz/ Translate

dailyvideo

„Cały ten basen jest po prostu okropny, szarość i przygnębienie”

W Zielonej Górze otwarto basen. Nie, jeszcze na nim nie byłem. Na forum Gazety Lubuskiej znalazłem następująca recenzję jego architektury: „cały ten basen jest po prostu okropny, szarość i przygnębienie” (internauka Rypka). Podobno podczas kampanii wyborczej jedno z rozdawanych bezpłatnie czasopism atakowało prezydenta za to że kosztujący 150 czy 160 mln PLN basen to jakaś totalna i niewyobrażalna bieda, podczas gdy w Hiszpanii za 52 mln euro, a więc sumę o 30 % większą, zbudowano niezwykle luksusowy aquapark z ogromną liczbą atrakcji wodnych. Inni porównywali też cenę tutejszego parku wodnego z parkiem wodnym w Szczecinie, za podobne pieniądze niebagatelnie większym.

Nie wiem co o tym sądzić, szkoda tylko że podyskutować krytycznie w prasie można jedynie z okazji wyborów- i jak się taką prasę samemu wyda, bo poza tym to tutejsza prasa ma dworski wobec władzy charakter.

p.s. Właśnie sprawdzałem cennik basenu w sieci i sauny są niezwykle drogie. A to przecież coś niezwykle popularnego w wielu krajach i na wszystkich basenach jakie ostatnio odwiedzałem, były w cenie.

Posted by Adam Phoo on 01:42. Filed under . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0

0 komentarze for „Cały ten basen jest po prostu okropny, szarość i przygnębienie”

Leave comment

Ostatnie doniesienia

Ostatnie komentarze

Galeria zdjęć